Huuhkaja-faneille pian tulossa luettavaa: Me mennään kisoihin -uutuuskirja vie EM-karsintaprojektin tapahtumien ytimeen ja kulissien taakse
Kuva: Juha Tamminen
Tammi hemmottelee Huuhkaja-faneja uutuuskirjalla Me mennään kisoihin. Kyseisen teoksen ovat tehneet Pekka Mäntylä ja Jussi Eskola.
Kirja vie sinut EM-karsintaprojektin tapahtumien ytimeen ja kulissien taakse. Alta näet pienen teaserin siitä, kun Huuhkajien päävalmentaja Markku Kanerva selaa ainutlaatuista kirjaa.
Jalkapallovalmentaja Markku Kanerva tutustui ainutlaatuiseen Huuhkaja-kirjaan.
Pekka Mäntylä ja Jussi Eskola ovat tehneet Me mennään kisoihin -uutuuskirjan, joka vie EM-karsintaprojektin tapahtumien ytimeen ja kulissien taakse. Tutustu sinäkin!
bit.ly/3b1pcz8
Pekka Mäntylä ja Jussi Eskola ovat tehneet Me mennään kisoihin -uutuuskirjan, joka vie EM-karsintaprojektin tapahtumien ytimeen ja kulissien taakse. Tutustu sinäkin!
bit.ly/3b1pcz8
LUE MYÖS:
VUODEN KOVIN TARJOUS! SAAT 1 EUROLLA 50 KIERRÄTYSVAPAATA ILMAISKIERROSTA
- Talleta 1€
- Saat heti 50 ilmaiskierrosta peliin Book of Dead!
- Ei kierrätysvaatimuksia!
- Benjamin Källman yltänyt harvinaiseen suoritukseen
- Viljami Sinisalon Celtic puristi jatkoon Eurooppa-liigassa
- Lukas Hradeckyn AS Monaco jatkoon Mestarien liigassa
- Huuhkajat kohtaa eksoottisia vastustajia maaliskuussa
- Leo Walta siirtymässä?
- Naatan Skyttä kunnostautui tällä kertaa syöttäjänä
- Topi Keskisen pitkä kuiva kausi vihdoin rikki
- Benjamin Källmanin maalivire jatkuu
- Huuhkajien valmennusryhmään muutoksia
- Huuhkajat kohtaa MM-maita maaliskuussa